Palangos pajūris

Palangos pajūrio vaizdas nuo gelbėtojų stoties Žvejų g. 2a gyvai.

(Beta versija: šis vaizdas kol kas pateikiamas tik kaip eksperimentas. Kadangi dar bus derinami kokybiniai/techniniai parametrai, negalime užtikrinti, kad šis vaizdas bus stabilus ir visada pasiekiamas.)

 
Seimo posėdžiaiSeimo posėdžiaiTiesioginė transliacija iš Lietuvos Respublikos Seimo rūmų posėdžių, salės, spaudos konferencijų, konferencijų bei kitų renginių.

Transliacija įgyvendinta siekiant kuo didesnio Seimo darbo bei priimamų sprendimų skaidrumo Lietuvos gyventojams. Tokiu būdu užtikrinama rinkėjų teisė formuoti savo nuomonę apie priimamus sprendimus, matyti, kaip parlamentarai atstovauja jų interesams.

Norėdami peržiūrėti transliuojamus vaizdus, paspauskite nuotrauką.
Palangos pajūrisPalangos pajūrisNorite savo akimis pamatyti, koks DABAR oras Palangos pajūryje, kokio dydžio bangos, ar debesuota? Rūpi pamatyti, kiek žmonių paplūdimyje? O gal tiesiog norite bent sekundei pasijusti persikėlus nuo savo kompiuterio į smėlėtą paplūdimį? Visa tai čia! (* beta versija)
Clubbing TVClubbing TVInterneto televizijos kanalas, skirtas elektroninei muzikai, naktinių klubų ir DJ kultūrai. Reportažai ir transliacijos iš garsiausių pasaulio klubų, interviu su elektroninės muzikos atlikėjais.
PanevėžysPanevėžysTransliacija iš Panevėžio Laisvės aikštės šalia Panevėžio savivaldybės. Projektas įgyvendintas Panevėžio miesto savivaldybei bendradarbiaujant su TEO LT, AB. Projektu siekiama populiarinti Panevėžio miestą tarp interneto vartotojų. Norėdami peržiūrėti transliuojamus vaizdus, paspauskite nuotrauką.