Kino repertuaras < Laisvalaikis < Titulinis

Forum Cinemas

Nesaugus prieglobstis


(Safe House)
6.8
Imdb reitingas sudaromas balsuojant tūkstančiams kinomanų visame pasaulyje, todėl šis vertinimas geriausiai atspindi kino mėgėjų nuomonę.
Žanras: Kriminalinis, Mistinis, Trileris, Veiksmo
Premjera: 2012-02-10
Filmo trukmė: 1 val. 55min.
Gamintojas: JAV, Pietų Afrikos Respublika

Jaunas CŽV agentas Metas (akt. Ryan Reynolds) svajoja apie įspūdingą karjerą ir rūpinasi slapta CŽV būstine.   Kadaise legendiniu buvęs agentas Tobinas Frostas (akt. Denzel Washington) tampa nebekontroliuojamu ir paskui save palieka kruviną nusikaltimų šleifą. Įkliuvęs teisėsaugos pareigūnams vyras kalinamas...

Skaityti visą aprašymą

Jaunas CŽV agentas Metas (akt. Ryan Reynolds) svajoja apie įspūdingą karjerą ir rūpinasi slapta CŽV būstine.

 

Kadaise legendiniu buvęs agentas Tobinas Frostas (akt. Denzel Washington) tampa nebekontroliuojamu ir paskui save palieka kruviną nusikaltimų šleifą. Įkliuvęs teisėsaugos pareigūnams vyras kalinamas slaptoje CŽV būstinėje, kurioje susikerta jo ir Meto gyvenimo keliai.

 

Vieną dieną kitoje barikadų pusėje stovintys nusikaltėliai užpuola ir sunaikina slėptuvę. Ant Meto pečių griūna sunki užduotis - pavojų keliantį Tobiną Frostą pervežti į saugią vietą ir rasti naują būstinę, kurioje jiems negrėstų mirtinas pavojus.

 

Įtempto siužeto aštrus veiksmo trileris, kupinas veiksmo, intrigų ir kraują stingdančių įvykių naujos CŽV būstinės paieškas pradeda vasario 10 dieną.

 

 

Suskleisti aprašymą
Kritiko vertinimas
Nora ir Solveiga, "Vien tik kinas valdo mus"
Veiksmo filmai nėra mūsų stiprioji pusė, tačiau drauge su vyriška kompanija studijuodamos kartais to neišvengiame. Filmas "Nesaugus prieglobstis" galbūt labiau patiko į kino teatrą mus atlydėjusiems bendramoksliams, tačiau ir moteriškai akiai retkarčiais pravartu pasiganyti į tvirtų vyriškų...
Skaityti visą straipsnį

Veiksmo filmai nėra mūsų stiprioji pusė, tačiau drauge su vyriška kompanija studijuodamos kartais to neišvengiame. Filmas "Nesaugus prieglobstis" galbūt labiau patiko į kino teatrą mus atlydėjusiems bendramoksliams, tačiau ir moteriškai akiai retkarčiais pravartu pasiganyti į tvirtų vyriškų kumščių nuklotą, kone testosteronu nutaškytą kino ekraną.

 

Pagrindinio filmo herojaus Matto vaidmenį atliekantis Ryanas Reynoldsas savo simpatiška išvaizda išvers iš koto kiekvieną. Jaunojo CŽV agento gyslomis teka karštas jaunatviškas maksimalizmas ir noras dalyvauti išbandymų bei iššūkių kupinose operacijose. Filmo metu pamatysite, kad to jam tenka atsikąsti su kaupu - dėl to prisireikia net gerokai pasukti galvą darant daugybę svarbių pasirinkimų - kas yra tikras draugas, o kas veidmainiškas išdavikas, kaip apsaugoti savo mylimąją, ir ar likti drauge geriausia išeitis?

 

Itin įdomi ir kita ryškiu filmo kūrėjų braižu nupiešta asmenybė, buvęs agentas Tobinas Frostas, kurį meistriškai įkūniją Denzelis Washingtonas. Kodėl T. Frostas pasitraukė iš agento pareigų, kodėl jį taip intensyviai medžioja slaptosios tarnybos ir koks likimas laukia Matto, raginame sužinoti patiems.

 

Suskleisti straipsnį
Filmo video anonsas:
Filmo nuotraukos:
Žiūrėti visas foto (7)
JŪSŲ KOMENTARAS
Jūsų vardas*: 
Komentuoju Taisyklės
ZEBRA redakcija už komentarų turinį neatsako bei pasilieka teisę pašalinti netinkamus, pažeidžiančius įstatymus skaitytojų komentarus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Informuokite ZEBRA redakciją apie netinkamus komentarus.
ŽIŪRĖKITE KINUOSE
Heraklis(1)
Žanras: Nuotykių | Animacinis
Filmo trukmė: 1 val. 33min.
IMDB reitingas: 6.8
Forum Cinemas Vingis
13:40
3D
3D
Salė 9
, 18:00
3D
3D
Salė 10
, 21:00
3D
3D
Salė 9

Forum Cinemas Akropolis
15:30
Salė 6
, 20:45
Salė 6

Šaltis
Žanras: Drama
Filmo trukmė: 1 val. 49min.
IMDB reitingas: 7.7
Forum Cinemas Akropolis
12:00
Lietuvių k.
Salė 7