Kino repertuaras < Laisvalaikis < Titulinis

Forum Cinemas

Amerikietiškas pyragas: klasės susitikimas


(American Reunion)
Žanras: Komedija
Premjera: 2012-04-06
Filmo trukmė: 1 val. 53min.
Gamintojas: JAV

Po paskutiniojo „Amerikietiško pyrago" draugų susitikimo praėjo ištisi dešimt metų. Tačiau Džimas (akt. Jason Biggs), Mišelė (akt. Alyson Hannigan), Kevinas (akt. Thomas Ian Nicholas), Ozas (akt. Chris Klein), Polas (akt. Eddie Kaye Thomas), Styvas (akt. Seann William Scott) ir kiti ketina įrodyti, jog ilgi nesimatymo...

Skaityti visą aprašymą

Po paskutiniojo „Amerikietiško pyrago" draugų susitikimo praėjo ištisi dešimt metų. Tačiau Džimas (akt. Jason Biggs), Mišelė (akt. Alyson Hannigan), Kevinas (akt. Thomas Ian Nicholas), Ozas (akt. Chris Klein), Polas (akt. Eddie Kaye Thomas), Styvas (akt. Seann William Scott) ir kiti ketina įrodyti, jog ilgi nesimatymo metai ir juos skiriantis atstumas nepajėgūs sugriauti tikros draugystės.

 

Siautulingoji 1999-ųjų vasara ilgam įstrigo draugų atmintin. 2012-aisiais pagrindiniai filmo veikėjai grįžta į gimtąjį miestą ir ketina prisiminti praeitį, kaip reikiant pasilinksminti ir sudalyvauti mokyklos išleistuvių vakarėlyje. Nuo šios akimirkos draugų laukia karšta naktelė, kupina neapgalvotų įvykių, chaotiškų situacijų ir ore tvyrančio seksualumo. Regis, draugų būrys pasiryžęs pakartoti įsimintiną 1999-ųjų vasarą, kuomet jų nevaržė jokie tabu...

 

Suskleisti aprašymą
Kritiko vertinimas
Kino Katė, "Filmai keičia gyvenimus"
Seniai buvau tokioje geroje komedijoje, kaip „Amerikietiškas pyragas: klasės susitikimas". Rodos, šiam filmui negalioja tęsinių taisyklė - žiūrovai pamilę veikėjus iki ausų, todėl visuomet sutraukia pilnas sales.   O gal mes juokiamės iš įpročio? Puikiai žinome, koks tiesmukas...
Skaityti visą straipsnį

Seniai buvau tokioje geroje komedijoje, kaip „Amerikietiškas pyragas: klasės susitikimas". Rodos, šiam filmui negalioja tęsinių taisyklė - žiūrovai pamilę veikėjus iki ausų, todėl visuomet sutraukia pilnas sales.

 

O gal mes juokiamės iš įpročio? Puikiai žinome, koks tiesmukas ir nepaisantis taisyklių yra Stifleris, koks nevėkšla dažnai yra Džimis ir kaip ištvirkėliškai mėgsta pakalbėti jo tėtis. Kita vertus, juk visuomet smagu žinoti, kas mūsų laukia: tie patys mylimi, visuomet juokingi, bet vertinantys draugystę ir gyvenimą veikėjai.

 

Smagu, kad praėjus net 13-ikai metų į vieną krūvą buvo surinkti beveik visi žymiausi „Amerikietiško pyrago" veidai. Ir, pasirodo, jie nesenstantys - juk atrodo taip pat žavingai kaip ir pirmajame filme. Komediją paskanino ir antraplaniai, bet į atmintį įstrigę veikėjai - Šerminatorius, Nadia ir Džesika.

 

Verdiktas - šventė akims. Nesitikėkite tokio masto šėlionių, kaip koledže, bet net ir dirbant įstaigoje bei turint žmoną galima gyventi!

 

Suskleisti straipsnį
Filmo video anonsas:
Filmo nuotraukos:
Žiūrėti visas foto (13)
JŪSŲ KOMENTARAS
Jūsų vardas*: 
Komentuoju Taisyklės
ZEBRA redakcija už komentarų turinį neatsako bei pasilieka teisę pašalinti netinkamus, pažeidžiančius įstatymus skaitytojų komentarus. Už komentarus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę skaitytojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn. Informuokite ZEBRA redakciją apie netinkamus komentarus.
ŽIŪRĖKITE KINUOSE
Heraklis(1)
Žanras: Nuotykių | Animacinis
Filmo trukmė: 1 val. 33min.
IMDB reitingas: 6.8
Forum Cinemas Vingis
15:45
Salė 11
, 18:45
3D
3D
Salė 10
, 21:30
3D
3D
Salė 9

Krudžiai(12)
Žanras: Nuotykių | Animacinis | Komedija
Filmo trukmė: 1 val. 38min.
IMDB reitingas: 7.2
Forum Cinemas Akropolis
11:30
Lietuvių k.
Salė 7

Vėžliukai nindzės
Filmo trukmė: 1 val. 27min.
IMDB reitingas: 6.5
Forum Cinemas Vingis
11:15
3D
3D
Salė 1
, 14:00
3D
3D
Salė 1
, 16:30
3D
3D
Salė 1
, 19:30
3D
3D
Salė 6
, 21:45
3D
3D
Salė 6

Forum Cinemas Akropolis
10:40
3D
3D
Salė 1
, 13:00
3D
3D
Salė 1
, 15:30
3D
3D
Salė 1
, 18:00
3D
3D
Salė 1
, 21:40
3D
3D
Salė 4