Avinas
Jautis
Dvyniai
Vėžys
Liūtas
Mergelė
Svarstyklės
Skorpionas
Šaulys
Ožiaragis
Vandenis
Žuvys
MergelėHOROSKOPAS ŠIANDIENAIDidelius tikslus įgyvendinti šiandien būtų sudėtinga, trukdytų biurokratiniai suvaržymai ir kitokie sunkumai. Galima nebent preliminariai šį tą aptarti. Jei gyvenimas slenka ramia įprasta vaga, rimtesnių...
MERGELĖ, KITI HOROSKOPAI
MergelėSAVAITĖS HOROSKOPASPirmadienį iš pat ryto nusiteikite netikėtumams - tobulai parengtas planas gali greit subyrėti. Užuot karštligiškai ieškojęs greito sprendimo, apribokite savo išlaidas, atsipalaiduokite, ir tikrai rasite...
MergelėMĖNESIO HOROSKOPASPirmasis rudens mėnuo jums bus sėkmingas visapusiškai. Dirbsite ir džiaugsitės, kadangi darbai seksis lengvai, o ir įvertinimas džiugins. Visgi jus reikėtų pasveikinti su tuo, kad idealiai sugebėsite derinti...
PLANETŲ IŠSIDĖSTYMAS

Tai apibendrintos kosminės įtakos vienam ar kitam Zodiako ženklui tendencijos, bendri laikmečio orientyrai. Planetų išsidėstymo kalendoriuje pateikiamos tendencijos - tai bandymas šiandien mums žodžiais atpasakoti pasaulio tvarką, užfiksuotą mūsų Saulės sistemoje.

BIORITMAI

Klasikinė bioritmų teorija atsirado XIX ir XX a. sandūroje, kai Vienos psichologas Hermann Swoboda ir Berlyno gydytojas Wilhelm Fliess tyrinėjo ligų pasikartojimus, žmogaus fizines bei emocines būsenas ir pastebėjo, kad tai vyksta cikliškai.

KraujoKRAUJO GRUPIŲ SUDERINAMUMAS

Ką apie mus gali pasakyti kraujo grupė? Ar verta turėti tos pačios kraujo grupės partnerį tam, kad prireikus jis galėtų jums duoti savo kraujo? O gal kraujo grupės tipas svarbus jūsų tarpusavio santykiams?

MeilėMEILĖ NEKLAUSIA AMŽIAUS

Nesmagu dėl to, kad jūsų partneris gerokai jaunesnis ar vyresnis už jus? Sakoma, kad jei pašaliniai nelaiko jūsų draugo tėvu/sūnumi ar jūsų draugės mama/dukterimi, tai amžiaus skirtumas dar sveikas. O ką sako psichologai?

TemperamentųTEMPERAMENTŲ SUDERINAMUMAS

Kiekvienas žmogus turi įgimtas būdo savybes – temperamentą. Klaidingai manoma, kad galima pakeisti savo mylimąjį. Temperamento savybės nepakeičiamos, su jomis reikia mokėti sugyventi. Ar žinote savo ir savo partnerio temperamentą? Patikrinkite, ar tinkate vienas kitam.

BurtaiKAIP JĮ/JĄ SUVILIOTI?

Jūsų vaikinas - išdidusis Liūtas? O gal pamilote jausmingąsias Žuvis? Nesiseka apžavėti nepagaunamosios Skorpionės? Čia rasite patarimų, kaip sutarti su visais horoskopo ženklais bei pelnyti jų simpatijas.